Dlaczego kobiety kochają lakiery hybrydowe?

„Hybryda” to obecnie jeden z głównych trendów w modnym manicure. Co wpływa na jej popularność? Sprawdźcie nasze zestawienie!

Trwałość

Nieporównywalnie wysoka w porównaniu do zwykłych lakierów. Choć na manicure hybrydowy trzeba poświęcić nieco więcej czasu (zwykle ok. 1-2 godzin), utrzymuje się on na paznokciach przez 2 – 3 tygodnie! Co więcej, lepiej zabezpiecza płytkę przed zniszczeniami, a stosowanie utrwalacza chroni przed powstawaniem nieestetycznych odprysków.

 

Uniwersalność

To manicure dla każdego – niezależnie od tego, czy jesteś bizneswoman, czy spędzasz większość czasu w domu. Z paznokciami hybrydowymi możesz wykonywać każdą czynność, nie martwiąc się o ich wytrzymałość. Wystarczy, że dostosujesz ich długość do codziennych zajęć: możesz zdecydować się zarówno na bardziej efektowny manicure, jak i skromniejsze, krótsze paznokcie, zbliżone do naturalnych. Hybrydowy manicure mogą nosić zarówno młodsze, jak i bardziej dojrzałe panie – wiek nie ma tu znaczenia!

 

Efektowny wygląd

Lakiery hybrydowe wyróżniają się mocnymi, nasyconymi kolorami oraz wysokim stopniem krycia. Dzięki temu tworzą na paznokciach gładką, błyszczącą powierzchnię, tworząc bardzo naturalny efekt. Nie musisz martwić się, że manicure będzie wyglądać sztucznie czy tandetnie.

 

Różnorodność

Dzięki ogromnej popularności „hybryd” lakiery z tej kategorii stanowią obecnie oddzielną, dedykowaną kategorię produktów w ofercie wielu renomowanych marek. To z kolei sprawia, że ich rynek jest bardzo zróżnicowany – bez trudu znajdziesz swój ulubiony kolor, a oryginalne propozycje z pewnością cię zachwycą!

 

Oszczędność

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że manicure hybrydowy jest droższą formą w porównaniu do tradycyjnego. Jeśli jednak weźmiesz pod uwagę jego trwałość, z pewnością dojdziesz do wniosku, że jest to tańsze rozwiązanie. W salonach kosmetycznych kosztuje niewiele więcej, natomiast w przypadku domowego wykonania wymaga większej inwestycji jedynie na początku, kiedy trzeba kupić wszelkie potrzebne akcesoria. Do najważniejszych należą: lampa utwardzająca, baza pod lakier oraz tzw. top coat.

 

Gdzie kupić lakiery hybrydowe?

Ze względu na szeroką ofertę producentów nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem produktów idealnych dla siebie. Jeśli szukasz profesjonalnych lakierów o lśniącym, nasyconym kolorze i elastycznym wykończeniu, polecamy sprawdzić sklep internetowy Ekert Nails.

Bellame.pl - Piękna na co dzień