Najpiękniejsze kwiatowe perfumy dla Niej

Jeśli chodzi o perfumy, kompozycje kwiatowe cieszą się wśród pań największą popularnością. Są najbardziej subtelne, a jednocześnie niezwykle sugestywne. Przyjrzyjmy się poniżej najpiękniejszym kwiatowym zapachom dostępnym na rynku.

Christian Dior J´adore

Na ten urzekający zapach składa się wiele różnych woni, powiązanych ze sobą w zwartą i unikalną kompozycję, która wyróżnia się na tle innych propozycji perfumeryjnych. Woda perfumowana Christian Dior J´adore powstała na bazie takich kwiatów jak magnolia, bergamotka, tuberoza, fiołek, orchidea, frezja, jaśmin, konwalia i róża. Jest bardzo miłym dodatkiem do stylowego looku i okazuje się nieocenionym sprzymierzeńcem w trudnej sztuce uwodzenia.

 

Hugo Boss Jour Pour Femme

Intensywność tego zapachu nie ma sobie równych, jeśli chodzi o perfumy kwiatowe. Jest to esencja tych wszystkich czarów, którymi mamią nas wiosną malownicze łąki. Twórcom udało się osiągnąć piorunujący efekt dzięki połączeniu kwiatów białych, kwiatu grejpfruta, frezji, wiciokrzewu oraz konwalii. Zapach nadaje charakteru, będzie odpowiedni zwłaszcza dla pań obdarzonych żywiołowym temperamentem.

 

Coach Poppy Freesia Blossom

Perfumy powstałe na bazie owoców i kwiatów: czarnej porzeczki, maliny, moreli, bergamotki, orchidei, jaśminu, frezji, piżma, wanilii oraz bardzo malowniczej rośliny o nazwie Myrciaria cauliflora. Od roku 2013, kiedy to zapach ujrzał światło dzienne, cieszy się wśród kobiet niesłabnącą popularnością, którą zawdzięcza swojej elegancji i urokliwości. Jest to propozycja dla pań gustujących w perfumach delikatnych, nienarzucających się zbytnio, akcentujących jedynie naturalny wdzięk i urodę swoich Użytkowniczek.

 

Dior Hypnotic Poison

Osobliwa nazwa tego równie osobliwego zapachu nie jest jedynie efektowną łatką, wymyśloną w celach marketingowych. Dior Hypnotic Poison to woń zaiste hipnotyzująca, kryjąca w sobie coś ciemnego; coś, co intryguje i nie pozostawia obojętnym. Można się w niej doszukać drapieżnego erotyzmu, nieugiętej bezkompromisowości. Jest to bez wątpienia propozycja dla odważnych i pewnych siebie pań, które lubią stawiać na swoim. W skład perfum wchodzą zapachy takich kwiatów jak tuberoza, jaśmin, konwalia i róża. Mocne, drapieżne akcenty tonuje do pewnego stopnia łagodna nuta wanilii.

 

Perfumy dla Niej: jakie jeszcze?

Wymienione powyżej produkty, jakkolwiek należą bezsprzecznie do propozycji pierwszoplanowych na polskim rynku perfumeryjnym, to jednak stanowią zaledwie garstkę tego wszystkiego, co mają do zaoferowania nasze rodzime perfumerie. Jeśli chciałabyś poznać więcej zapachów, zachęcamy do odwiedzenia Perfumerii Elnino Parfum.

 

Nad przygotowaniem artykułu czuwała Perfumeria Elnino Parfum, mająca w swojej ofercie wysokiej jakości perfumy damskie.

Najlepsze perfumy męskie na wieczór

Najlepsze perfumy męskie na wieczór

Wieczór jest porą magiczną, w której to, co wydawałoby się nie do przyjęcia za dnia, staje się możliwe. Czy jesteś gotów na realizację sw...

Perfumy gwiazd

Perfumy gwiazd

Na rynku perfumeryjnym można znaleźć zapachy sygnowane nazwiskami wielkich sław, takich jak David Beckham, Beyonce, Britney Spears czy An...

Bellame.pl - Piękna na co dzień