Powiększanie biustu - wszystko co powinnaś wiedzieć

Piersi są atrybutem kobiecości, dlatego ich niesatysfakcjonująca wielkość bądź kształt zazwyczaj stanowi źródło kompleksów.

Wiele pań czuje się nieatrakcyjnie, jeśli ich biust nie ma odpowiedniej formy. To z kolei motywuje do zdecydowania się na zabieg chirurgiczny, dzięki któremu piersi nabiorą zupełnie nowego charakteru. Warto postawić na takie rozwiązanie, tym bardziej, jeśli mały biust negatywnie wpływa na ogólne proporcje naszej sylwetki. W renomowanych klinikach chirurgii plastycznej możemy liczyć na fachową pomoc, której pierwszym etapem jest specjalistyczna konsultacja. Szczera rozmowa z lekarzem pozwoli nam uświadomić sobie, jakie są nasze oczekiwania względem wyglądu piersi i na jakie efekty powinniśmy się zdecydować.

Efekty widoczny od razu

Chirurgiczne powiększanie piersi to bez wątpienia najbardziej efektowny zabieg. Rezultaty są widocznie praktycznie od razu. Zakres powiększenia można dostosować do swoich indywidualnych preferencji, oczywiście zachowując odpowiedni umiar i zdrowy rozsądek. Jeśli pacjentka zamierza zdecydować się na bardzo duży biust, lekarz ma prawo zasugerować jej, aby raczej postawiła na implanty w mniejszym rozmiarze, które będą lepiej dopasowane do sylwetki. Większość kobiet kieruje się właśnie swoją figurą, kładąc nacisk na utrzymanie odpowiednich proporcji. Najczęściej w grę wchodzi zastosowanie implantów większych o rozmiar lub o dwa rozmiary. Oczywiście przed podjęciem ostatecznej decyzji należy zastanowić się, czy rzeczywiście spełni ona nasze oczekiwania. Koniecznie trzeba upewnić się, czy wybrane przez nas implanty okażą się satysfakcjonujące. Lekarz powinien dokładnie scharakteryzować efekty operacji, co pomoże nam podjąć decyzję.

Piersi sztuczne czy prawdziwe?

Współczesne zabiegi chirurgii plastycznej są związane z koniecznością zastosowania najnowocześniejszych technologii. W przypadku powiększania piersi warto zwrócić uwagę na wygląd aktualnie wykorzystywanych implantów. Jeszcze paręnaście lat temu w powiększeniu biustu wykorzystywano wkładki, które nie odzwierciedlały naturalnego wyglądu piersi. Często pacjentki narzekały na zbyt okrągły kształt, niekoniecznie odpowiadający pierwotnym założeniom. Obecnie jednak w renomowanych klinikach stosuje się implanty o bardzo naturalnym kształcie. Są one wyprofilowane w taki sposób, aby wypełnienie biustu znakomicie imitowało rzeczywisty wygląd dużych piersi. Większość pań decyduje się na wkładki, które są naturalnie powiększone ku dołowi, co wiąże się z anatomią kobiecego biustu. Nic dziwnego, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest rozróżnić naturalne piersi od sztucznego biustu.

Nie tylko powiększenie

Operacje plastyczne piersi najczęściej dotyczą ich powiększenia, jednakże w wielu przypadkach pacjentki mogą zdecydować się na dodatkowe usługi. Sporym powodzeniem cieszy się zabieg podniesienia biustu. Korzystają z niego przede wszystkim panie w dojrzałym wieku oraz pacjentki, które posiadają naturalnie duże piersi. Często zabieg powiększenia jest połączony z przeprowadzeniem drobnej korekty. Warto zwrócić uwagę na wysoką jakość implantów. Ich atutem jest nie tylko naturalny kształt, ale także gwarancja, że wypełnione piersi będą przyjemne w dotyku. Dzięki temu w sytuacjach intymnych nie należy obawiać się, że partner szybko wyczuje różnicę. Co więcej, sztuczne wypełnienie nie wpływa negatywnie na odczuwanie przyjemności.

Powiększanie piersi to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów chirurgicznych, który cieszy się wśród Polek coraz większym zainteresowaniem. Główną motywacją dla kobiet jest natychmiastowy efekt operacji, idealnie dopasowany do oczekiwań pacjentek. W razie potrzeby, zawsze można zdecydować się na wyjęcie implantów lub zastosowanie dodatkowej korekty biustu. Warto postawić na taką usługę, tym bardziej, jeśli od lat zmagamy się z kompleksami dotyczącymi wyglądu piersi. Na pewno zabieg chirurgiczny jest lepszym rozwiązaniem od stosowania różnego rodzaju medykamentów w formie ziołowych tabletek, których skuteczność jest dość dyskusyjna.

Bellame.pl - Piękna na co dzień