Slim Butter: cellulitowi i rozstępom powiedz „nie”!

Drastyczne zmiany w diecie czy stylu życia nie są już niezbędne, by skutecznie pozbyć się nieestetycznych zmian w obrębie skóry. Dzięki odkryciom w dziedzinie kosmetologii wystarczy odpowiednia pielęgnacja, by znów patrzeć na swoje odbicie w lustrze z satysfakcją.

Problemy ze skórą dotykają na którymś z etapów życia niemal wszystkie kobiety. Choć najczęściej jesteśmy w stanie wskazać ich przyczyny – niewłaściwą dietę, niewystarczającą ilość aktywności fizycznej, nieprawidłową gospodarkę hormonalną (w przypadku cellulitu) czy ciążę lub znaczącą utratę kilogramów w krótkim czasie (w przypadku rozstępów), nie sprawia to, że radzenie sobie z nimi staje się łatwiejsze. Aby nie pozwolić, by wpłynęły negatywnie na nasze samopoczucie czy samoocenę, należy zacząć działać jak najwcześniej. W jaki sposób? Najlepiej poprzez właściwą pielęgnację.

Dobrze dobrany kosmetyk stosowany regularnie to olbrzymi krok na drodze do pozbycia się cellulitu i rozstępów. Z pomocą milionom kobiet borykającym się z tymi nieprzyjemnymi problemami przychodzi Slim Butter – serum do ciała o wyjątkowym działaniu, które w ciągu trzydziestu dni skutecznie i widocznie poprawia stan skóry.

Slim Butter koncentruje siłę czterech wyjątkowych składników: wyciągu z ziaren kawowca, masła shea, ekstraktu z pestek mango oraz ekstraktu z rozmarynu leczniczego. Jego działanie jest wielowymiarowe: poprawia mikrokrążenie w miejscach dotkniętych cellulitem, odżywia i nawadnia skórę, przywraca jej jędrność i gładkość, w końcu usuwa toksyny, przeciwdziała wodnym rodnikom i zapobiega nieprawidłowemu rozmieszczaniu się tkanki tłuszczowej. Dzięki temu, że wszystkie składniki serum są w pełni naturalne, może ono być stosowane przez każdą kobietę – zarówno świeżo upieczone mamy, które zmagają się z pozostałościami po ciąży, jak i dojrzałe panie, mające problem z pomarańczową skórką od lat.

 

Bellame.pl - Piękna na co dzień