Slim Butter: cellulitowi i rozstępom powiedz „nie”!

Drastyczne zmiany w diecie czy stylu życia nie są już niezbędne, by skutecznie pozbyć się nieestetycznych zmian w obrębie skóry. Dzięki odkryciom w dziedzinie kosmetologii wystarczy odpowiednia pielęgnacja, by znów patrzeć na swoje odbicie w lustrze z satysfakcją.

Problemy ze skórą dotykają na którymś z etapów życia niemal wszystkie kobiety. Choć najczęściej jesteśmy w stanie wskazać ich przyczyny – niewłaściwą dietę, niewystarczającą ilość aktywności fizycznej, nieprawidłową gospodarkę hormonalną (w przypadku cellulitu) czy ciążę lub znaczącą utratę kilogramów w krótkim czasie (w przypadku rozstępów), nie sprawia to, że radzenie sobie z nimi staje się łatwiejsze. Aby nie pozwolić, by wpłynęły negatywnie na nasze samopoczucie czy samoocenę, należy zacząć działać jak najwcześniej. W jaki sposób? Najlepiej poprzez właściwą pielęgnację.

Dobrze dobrany kosmetyk stosowany regularnie to olbrzymi krok na drodze do pozbycia się cellulitu i rozstępów. Z pomocą milionom kobiet borykającym się z tymi nieprzyjemnymi problemami przychodzi Slim Butter – serum do ciała o wyjątkowym działaniu, które w ciągu trzydziestu dni skutecznie i widocznie poprawia stan skóry.

Slim Butter koncentruje siłę czterech wyjątkowych składników: wyciągu z ziaren kawowca, masła shea, ekstraktu z pestek mango oraz ekstraktu z rozmarynu leczniczego. Jego działanie jest wielowymiarowe: poprawia mikrokrążenie w miejscach dotkniętych cellulitem, odżywia i nawadnia skórę, przywraca jej jędrność i gładkość, w końcu usuwa toksyny, przeciwdziała wodnym rodnikom i zapobiega nieprawidłowemu rozmieszczaniu się tkanki tłuszczowej. Dzięki temu, że wszystkie składniki serum są w pełni naturalne, może ono być stosowane przez każdą kobietę – zarówno świeżo upieczone mamy, które zmagają się z pozostałościami po ciąży, jak i dojrzałe panie, mające problem z pomarańczową skórką od lat.

 

Najlepsze perfumy męskie na wieczór

Najlepsze perfumy męskie na wieczór

Wieczór jest porą magiczną, w której to, co wydawałoby się nie do przyjęcia za dnia, staje się możliwe. Czy jesteś gotów na realizację sw...

Perfumy gwiazd

Perfumy gwiazd

Na rynku perfumeryjnym można znaleźć zapachy sygnowane nazwiskami wielkich sław, takich jak David Beckham, Beyonce, Britney Spears czy An...

Bellame.pl - Piękna na co dzień