Wybielanie zębów: skuteczna metoda

Jak skutecznie wybielić zęby? Czy uzyskany rezultat jest trwały? Jak długo trzeba czekać na pierwsze efekty?

Wybielanie zębów

Wybielić zęby można na co najmniej kilka sposobów. Nie każdy jednak sposób jest zdrowy i zalecany przez lekarzy. Dlatego zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, sprawdź najpierw, czy wybrana przez Ciebie metoda nie pociągnie za sobą żadnych skutków ubocznych. Jeśli stosujesz specjalne preparaty do wybielania zębów, zwracaj uwagę na ich skład. Nie ma co kupować specyfików nafaszerowanych chemią. Obecnie za całkiem przystępną cenę można nabyć środki w stu procentach naturalne, które nie tylko nie ustępują swoim chemicznym odpowiednikom, ale i wywierają dodatni wpływ na zdrowie jamy ustnej. Jednym z takich specyfików jest Coco White Mint.

 

Coco White Mint

Coco White Mint to produkt całkowicie naturalny, który można stosować bez obaw. Jest nie tylko skuteczny (pierwsze efekty można zauważyć już po 3 dniach stosowania!), ale również zdrowy: usuwa płytkę nazębną, chroni jamę ustną przed szkodliwymi toksynami, wzmacnia szkliwo, zapobiega i przeciwdziała stanom zapalnym oraz infekcjom dziąseł, pozwala utrzymać właściwy poziom pH w ustach, usuwa też przebarwienia.

Coco White Mint to rozproszkowany węgiel coco, który ma bardzo silne działanie wybielające. Aktywne cząsteczki węgla łączą się z cząsteczkami osadów, płytki nazębnej oraz toksyn i wypłukują je z jamy ustnej. Wciera się go w zęby zwykłą szczoteczką. Zawarta w Coco White Mint nuta mięty odświeża oddech i działa antybakteryjnie. Składniki mineralne odżywiają zęby i dziąsła, uodparniając je na szkodliwe działanie toksyn.

 

O czym jeszcze należy pamiętać?

Aby szybciej uzyskać pożądany efekt, unikaj picia napojów oraz jedzenia produktów pozostawiających na zębach osad. Kawa oraz czekolada to wrogowie numer jeden zdrowych i białych zębów. Palenie papierosów również nie przysłuży się Twojemu uśmiechowi.

 

Wybielanie zębów w domu, bez pomocy dentysty, może być skuteczne, jeśli tylko stosujemy sprawdzone preparaty. Coco White Mint to obecnie jeden z najlepszych specyfików tego typu, dlatego jeśli szukasz sposobu na zdrowy i piękny uśmiech, koniecznie go wypróbuj: https://starsmile.pl/.

 

Bellame.pl - Piękna na co dzień